Apie Teatro klubą

Teatro klubas, įkurtas 2008 metais, vienija Kauno ir Vilniaus kūrybines teatro pajėgas. Jo įkūrėja – buvusi Kauno valstybinio dramos teatro vadovė ir VšĮ „Dvimiesčio kulka“ steigėja Ina Pukelytė.

Klubo pradžia tapo pačios I. Pukelytės parašytos komedijos pastatymas restorane. Kabaretinis spektaklis „Meilė Paryžiuje“ uždavė jaukaus, neįpareigojančio, klubinio teatro atmosferą, kuri ir išpopuliarino Teatro klubą kauniečių tarpe.

Vėliau į klubo repertuarą įtraukti ir bendri projektai su vilniečiais aktoriais – pagal Sofijos ir Konstantino Mikalojaus Čiurlionių laiškus sukurtas spektaklis „Ilgėjimosi sonata“, serbų humoro meistro Branislavo Nušičiaus „Šeimos patarėjas“.

Spektakliai buvo vaidinami įvairiuose restoranuose, klubuose, kur prie vyno taurės publika žymiai atviriau, nei įprastiniame teatre, reaguoja į humorą, personažuose lengviau atpažįsta save.

2009 m. pastatyta dar viena I. Pukelytės pjesė – „Brendžio trims!“ galutinai įtvirtino Teatro klubą kaip savitą, tautiečiams artimą intymaus teatro formą.

2011 Teatro klubas įsikūrė nuolatinėje vietoje – Kauno Architektų namuose. Tai suteikia galimybę publikai pasiūlyti įvairesnį, skirtingus žanrus jungiantį repertuarą, pakviesti gastrolių kitus panašius teatrus, muzikantus ir šokėjus.

Mūsų bičiuliai

laisvalaik2