Jūratės Miliauskaitės koncertinis turas „Keliaujanti laike“

Jūratė Miliauskaitė gerbėjus kviečia į jaukų akustinių koncertų turą.

Jūratė Miliauskaitė šį rudenį pasitiko besidžiaugdama itin sėkminga praėjusia vasara. Jos metu ji dėliojo paskutiniuosius taškus įrašinėdama jau septintą akustinį albumą „Keliaujanti laike“, kuriame sugulė net 19 naujų kūrinių. Visai netrukus naujasis albumas bus pasiekiamas gerbėjams, tačiau atlikėja turi gerų žinių ir kolekcininkams. Jiems bus skirta riboto tiražo vinilo plokštelė, į kurią pavyko sutalpinti 14 naujų dainų. Ta proga J. Miliauskaitė kviečia gerbėjus į pirmą savo akustinių koncertų turą, kuriame bus pristatomi naujieji kūriniai.

Kiekvienas Jūratės Miliauskaitės koncertas būna savitas, nes dažniausiai būtent publika padiktuoja jo nuotaiką. Atlikėja su kolegomis gyvena laukimu ir nekantrauja gerbėjams pristatyti naujuosius kūrinius, kurie įrašyti padedant itin talentingiems muzikantams.

Atlikėjai pastaruoju metu skiria daug laiko repeticijoms ir džiaugiasi netrukus pradžiuginsianti savo muzikos mylėtojus naujais kūriniais, kurie turės ir kantri, ir bliuzo, ir džiazo atspalvio, nors J. Miliauskaitės didžiąją kūrybos dalį sudaro romantinės baladės.

Įrašinėjant naująjį albumą prie J. Miliauskaitės prisijungė labai talentingas gitaristas Artūras Chalikovas. Jis įnešė į atlikėjos muziką daug ryškios spalvos. Kiti muzikantai atlikėjos kūriniams suteikė savitumo. Pianistas Dainius Pavilonis yra ir geras klasikas, ir džiazo atlikėjas, sugebantis romantišką nuotaiką perteikti kūriniuose. Perkusistas Robertas Vilčinskas – žmogus grojantis įvairiausius stilius, tačiau albume „Keliaujanti laike“ jis ir J. Miliauskaitė kalba viena muzikine kalba. Taip pat saksofonistas Algis Šeduikis įnešė nemažai savo spalvos. Kiekvienas muzikantas čia įdėjo daug širdies. Būtent širdies muzika ir žavi J. Miliauskaitės gerbėjus.

„Koncertų ture nuskambės man svarbus kūrinys „Keliaujanti laike“, prie kurio teksto ir aš pati prisidėjau. Būtent taip pavadintas ir pats turas. Toks pavadinimas atitinka mano dabartinę būseną, kai aš atrandu džiaugsmą kasdienybėje, džiaugiuosi atsitiktiniais dienos blyksniais, momentais, nuotaikomis. Tuose dalykuose atrandu vidinį džiaugsmą ir ramybę“, – kviesdama į koncertų turą sako Jūratė Miliauskaitė.

Šis ir akustinio turo, ir naujojo albumo pavadinimas – ne atsitiktinis. Jo pavadinimas taip pat simbolizuoja tai, kad muzikoje atlikėja jau daugybę metų, tačiau nepaisant to, joje vis tiek yra ta maža mergaitė, svajojanti, keliaujanti, ieškanti ir tikinti, kad tai, kas svarbiausia, dar neatrasta.