Kolektyvinės pjesės rašymo kūrybinės dirbtuvės

Kviečiame įvairaus amžiaus kūrybiškus žmones patirti kolektyvinės pjesės rašymo avantiūrą!

Rašymas – tai ne tik istorijų pasakojimas, tai ir savianalizės bei saviterapijos forma, kuri padeda emociškai augti, džiaugtis ir atvirai žiūrėti į gyvenimą. O svarbiausia – tai kūrybos džiaugsmas, keičiantis ir mus, ir mus supantį pasaulį.

Ina Pukelytė turi ilgametę kūrybinio rašymo patirtį – yra „Prancūziško romano“ autorė, pjesių „Meilė Paryžiuje“, „Brendžio trims!”, “Būrėja“, „Shalom, Bellissima!ir kitų dramaturgė ir režisierė. Kūrybinių dirbtuvių metu ji pasidalins savo patirtimi ir ves kolektyvinės dramos rašymo kūrybines dirbtuves.

Kūrybinių dirbtuvių eiga:

1 diena – susipažinimas, supažindinimas su dramos rašymo pagrindais, galimų fabulų, siužetų nustatymas

2 diena – fabulos vystymas, siužeto kūrimas, vienos scenos/įvykio rašymas, taisymai

3 diena – pjesės dalių rašymas, teksto nagrinėjimas, taisymai

4 diena – pjesės teksto tobulinimas

5 diena – kolektyvinės pjesės skaitymas, tobulinimas.

Užsiėmimai vyks balandžio 9-13 dienomis, vakarais, po 2 val. Teatro klube, Vilniaus g. 22, Kaune. Grupėje – 5 žmonės. Kaina vienam asmeniui – 80 Eurų.

Registracija ir daugiau informacijos: info@teatroklubas.lt arba tel. +37065191016

thumbnail

Nuotrauka – Evaldas  Virketis