Komedija „Ką galvoja vyrai?“

Ne kiekvienas vyras drįsta mintis ir slapčiausias minties kerteles atverti… savo antrajai pusei, meilužei, draugui, Dievui ar net sau pačiam.

Kiek kartų benugyventų žmonija, o atstumas tarp vyro ir moters PRIVALO būti. Jūs tuo abejojate? Na taip.

Tačiau tuo absoliučiai neabejoja nuostabus aktorius, TV laidų vedėjas, unikalus filmų bei reklamos balsas Ridas Žirgulis. Aktoriaus vaidinamas personažas itin originalia humoro forma supriešpriešina vyrų mintis su moteriškomis. Ar tai yra švarkas, po kuriuo reikia slėptis, kalbant apie pinigus? Ar tai yra kėdė, kurioje kyšo įkalinta ir pagalbos besišaukianti vyro mimika? Ar vyrai apskritai gali svajoti? O žvejoti ar gali? Ar turi teisę nukeliauti į „svetimą“ šalį? Ne. Čia teisybės nebuvo ir nebus, juk mes, vyrai, be jūsų, mielosios švelnybės, paprasčiausiai prapuolę!!!

Filosofija paprasta. Gyvenimas yra pati gražiausia komedija be pagrindinių vaidmenų.

Pabūkime jais patys, nors šį vakarą, nors valandą, bent kelias minutes.

Vienos dalies komedija-monologas „Ką galvoja vyrai“ parašytas 2008 m. Pjesė buvo kurta būtent Ridui Žirguliui ir nemažai laiko užėmė kūrybiniai darbai. Aktorius pasižymi ne tik originalia oratoriaus technika ir išskirtiniu balso tembru, bet ir demonstruoja patirtį, per 15 metų sukauptą profesionalioje teatro scenoje, kurioje petys į petį vaidino su garsiausiais Lietuvos teatro ir kino artistais.