Teatralizuotas koncertas „PASIUTUSIOS MEILĖS ARTELĖ“

Daugybė miuziklo ir džiazo kūrinių kalba apie tą patį – meilę, kad ir kokia ji būtų. Neišsemiamos meilės patirtys, gausybė melodijų, poezijos ir meilės dramų – tai amžinas žmogaus bandymo suprasti save menas.

Dvi Auksinių scenos kryžių savininkės – miuziklo ir džiazo vokalo meistrės aktorės Viktorija Streiča ir Akvilė Garbenčiūtė-Bučienė – kviečia žaismingam pokalbiui amžinąja tema. Gyva muzika, teatrališka žaismė, aistringos spalvos scenoje ir skirtingiausių žanrų dramatizmas „Pasiutusios meilės artelėje“ suteikia progą pasimėgauti mūsų pačių prisiminimais ir patirtimis Amūro strėlių lauke.

Kamerinė Teatro klubo aplinka šiai artelei suteikia ypatingo jaukumo ir intymumo. Aktorės, puikiai išnaudodamos šią atmosferą, įkaitina ją iki kabaretinio klimato. Satyra ir aistra, ašaros ir begalinis ilgesys – visa tai susipina į meistrišką muzikinį pasiutusios meilės siautulį.

Kviečiame kiekvieną, kuris bent akimirkai ieško prieglobščio nuo pašėlusio pasaulio ir kasdieninių rūpeščių. „Pasiutusios meilės artelė“ – tai lengvas, nerūpestingas jausmų srautas. Rimtieji nesupras, laisvieji – mėgausis. Tai žaidimas, kuriame gali dalyvauti tiek vieni, tiek kiti.

 

Atlikėjai:

Viktorija Streiča – profesionali dramos ir miuziklų aktorė. Sukūrusi įvairius vaidmenis miuzikluose („Kabaretas“, „Bučiuok mane, Keit“, „Aida“, „Zygfrydo Vernerio kabaretas“). Už Sali Boulz vaidmenį spektaklyje „Kabaretas“ (KVMT, rež. A.Giniotis), pelnė Auksinį scenos kryžių.

Akvilė Bučienė – Garbenčiūtė. Sukūrė vaidmenis miuzikluose „Batuotas katinas“, „Paryžiaus katedra“, „Bučiuok mane, Keit“, „Aida“, „Mano mieloji Čariti“, „Zygfrydo Vernerio kabaretas“. Dalyvavo muzikinaime projekte „Triumfo arka“. II vietos laimėtoja tarptautiniame pop muzikos konkurse „Belaruskie korni“. Už Rouzės vaidmenį spektaklyje „Zygfrydo Vernerio kabaretas“ pelnė Auksinį scenos kryžių.

Giedrius Misūnas (fortepijonas)

Pasiklausykite:  http://youtu.be/zXWSB-6RPxM