Retro muzikos bučinys

Retro stilius išgyvena atgimimą visur: ir dailėje, ir architektūroje ir, žinoma, muzikoje. Besklandant tokiems „Kultūriniams vėjams“, atvykstame į Teatro klubą pasveikinti visas moteris su Kovo 8 –ąją. Kalbėsime apie meilę dainomis, arijomis, fortepijono ir smuiko garsais.

Kovo 8-osios dienos proga kviečiame į muzikinę kelionę nuo Antano Šabaniausko iki Editos Piaf , ir atgal – nuo Consuelos Velaskez iki Algimanto Raudonikio. Programoje ne tik dainuosime ir grosime, bet ir gaminsime muzikinį desertą. Koks jis, telieka paslaptis. :)

retro muzikos bucinys 2
Programą pristatys asociacija Muzikos galia: Diana Tiškovaitė (sopranas)

Fausta Savickaitė (mecosopranas)

Gražina Zalatorienė (fortepijonas)

Povilas Grigas ( smuikas).

Muzikinė atlikėjų patirtis sukaupta Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno muzikiniame teatre, Baltijos kameriniame teatre, Klaipėdos muzikiniame teatre.. Taip pat pedagoginė veikla Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, patirtis LRT radijuje ir televizijos projekte „Triumfo arka“, tarptautiniuose projektuose.

poviliukas su grazinute 1

fausta diana