„SMĖLIO DŽIAZO“ KONCERTAS SU ANDRIUMI KULIKAUSKU

Vienintelė Baltijos šalyse smėlio menininkė, ir projekto “Smėlio džiazas“ sumanytoja, Jurgita Minderytė ir žinomas kompozitorius bei dainų autorius Andrius Kulikauskas, spalio 23 d., kauniečius ir miesto svečius kviečia į naują autorinių dainų ir smėlio piešinių programą.

Jurgita Minderytė smėlio piešinius kuria daugiau nei ketverius metus. Per šį laikotarpį  Jurgita nekartą piešė Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei bei kitiems šalies vadovams. Dalyvavo garsiausių pasaulio prekinių ženklų pristatymuose. Smėliu iliustravo R. Banionio operos „Turandot“ pastatymą, dalyvavo TV laidose „Lietuvos talentai“, „Chorų karai“, kituose tarptautiniuose projektuose.

A. Kulikauskas buvo populiariojo aštuntojo dešimtmečio estradinio ansamblio „Vilniaus aidai“ vadovas ir muzikantas. Vėliau su Vytautu Kernagiu įkūrė garsųjį „Dainos teatrą“. Šiuo metu A. Kulikauskas kuria muziką filmams ir spektakliams, dažnai talkina autorinių dainų atlikėjams – akompanuoja ir aranžuoja dainas.

Šį duetą jau turėjo galimybę išvysti ir šiltai priėmė pajūrio bei sostinės publika.  Spalio 23 d. projektas „Smėlio džiazas“ su džiaugsmu sugrįžta į Kauną. “Teatro klube” (Vilniaus g.22, Architektų namai, II a.),  19 val., prasidės smėlio menininkės Jurgitos Minderytės ir maestro Andriaus Kulikausko  bendras pasirodymas.

MALONIAI KVIEČIAME Į DVIEJŲ UNIKALIŲ MENININKŲ KONCERTĄ.

Jurgitos smėlio piešiniai su A. Kulikausku –http://www.youtube.com/watch?v=7KO2NEEsBMo&feature=youtu.be

Jurgitos smėlio piešinys „Chorų karuose 2013”:http://www.youtube.com/watch?v=Dtl8EyBzpMA