Susitikime Teatro klube – dovanokime vieni kitiems bendravimą ir džiaugsmą!

Laikas prisipažinti. Be Jūsų nebūtų mūsų. Laikas Jums pasakyti nuoširdų ačiū. Už tai, kad buvote su mumis, už tai, kad palaikote, už tai, kad būsite.

Naujuosius 2019 metus norime pradėti solidžiai ir moteriškai. Į kelionę po savo vidinį pasaulį kviečia tikra Kauno poetė Judita Vaičiūnaitė – per anksti išėjusi, bet išbraižiusi nepamirštamas ir amžinas Kauno, meilės, džiaugsmo ir skausmo trajektorijas savo eilėraščiuose. Poetės eilėse atgyja Kauno laiptai ir kalvos, Senamiesčio gatvelės, Laisvės alėja. Gyvybę šiems eilėraščiams įpūs puikiai poetės dvasią perteikianti aktorė Donata Kielaitė.

Jūsų pageidavimu sausio mėnesį Teatro klube vėl lankysis šimtmečio moterys, kovojusios už mūsų šiandieninę dvasinę laisvę – Gabrielė Petkevičaitė-Bitė, Žemaitė, Sofija Smetonienė, Jadvyga Tūbelienė. Šias visapusiškai gražias moteris įkūnys aktorės Neringa Bulotaitė ir Jurga Kalvaitytė.

Iš savo bėdų ir nelaimių, užgriūvančios amžiaus naštos pasijuokti kvies linksmuolių aktorių trio – Neringa Nekrašiūtė, Birutė Prekevičiūtė ir Miglė Pauliukaitytė. Na, o kur gi geriausia draugėms susitikti? Žinoma, kavinėje, prie brendžio.

O mes susitikime Teatro klube – dovanokime vieni kitiems bendravimą ir džiaugsmą!

Dovanas – kvietimus į Teatro klubo spektaklius – galite užsisakyti
info@teatroklubas.lt , arba tel. 8652 32412, 8651 91016.
Įsigijus kvietimą 4 asmenims, dovanosime Jums Teatro klubo kalėdinę dovaną!

Gražaus Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo!