Tylos sodai

TYLOS SODAI“ – poezijos ir muzikos improvizacijų vakaras

Atlieka: aktorė, poetė Birutė Mar, muzikantas Kęstutis Kaupas.

Skamba kompozitoriaus A.Kučinsko garso takelis.

Tai muzikos improvizacijų programa pagal mėgstamiausius aktorės ir poetės Birutės Mar eilėraščius, kurioje skamba lietuvių poetų Just. Marcinkevičiaus, D. Kajoko, J. Strielkūno, M. Martinaičio, R. Katinaitės-Lumpeckienės ir pačios Birutės Mar eilės; tai savita žodžių ir garsų meditacija, kviečianti klausytojus kartu pabūti kūrybos erdvėje, kur iš čia ir dabar tvyrančios bendros tylos gimsta žodis ir muzika.

Birutė Mar žinoma kaip viena įdomiausių poezijos interpretatorių Lietuvoje, apdovanota festivalio „Poezijos pavasaris“ prizu kaip geriausia aktorė-skaitovė. Jos kūryboje svarbią vietą užima individualios raiškos eksperimentiniai projektai ir monospektakliai, jungiantys teatrą, muziką, poeziją ir šokį, savaip interpretuojantys asmenines patirtis, įvairių kultūrų įtaką. Autorės ir atlikėjos projektai yra pelnę daug tarptautinių apdovanojimų ir pristatyti virš trisdešimties pasaulio šalių.

Kęstutis Kaupas – muzikantas, subtilus improvizatorius, kultūros festivalio „Debesų pieva“ sumanytojas ir rengėjas. Groja rytietiškais instrumentais, veda gongų muzikos sesijas.